Poslední novinky

 

Opět se těšíme na všechny z Vás a třeba i na nějaké nové členy :-) Dovolili jsme si lekce malinko podražit, věříme, že většina z Vás to chápe a fandí našemu stálému se vzdělávání a přinášení neustálých inovací. I letos máme v plánu se sami školit a dokonce i školit ostatní instruktory. Situace během loňského roku nebyla jednoduchá pro nikoho...

Stručný přehled lekcí, kterou jsou vypsané na měsíc srpen. Seznam se může případně průběžně aktualizovat. Těšíme se na viděnou a přejeme krásné léto.

Stručný přehled lekcí, kterou jsou vypsané na měsíc červenec. Seznam se bude případně průběžně aktualizovat. Těšíme se na viděnou a přejeme krásné léto.

Zoom lekce

09.02.2021

Přidali jsme na webové stránky bližší informace o tom jak jsou organizovány online lekce přes aplikaci Zoom. Tento popis najdete v menu Lekce/Online Zoom lekce. Je zde ti formulář pro případné dotazy.

Na základě nařízení vlády se zcela zavírá studio v termínu od 9. 10. do 23. 10. Zrušené jsou veškeré individuální i skupinové lekce. O své lekce nepřijdete, budou přesunuty na další týdny. Permanentky se automaticky o 2 týdny prodlouží.

Lekce je zaměřená na posílení hlubokého svalového stabilizačního systému a to dle "Clinic Method", kdy je kladen důraz na fyziologicky správné nastavení při cvičení, tak aby bylo cvičení co nejvíce efektivní a zároveň nám neubližovalo.

V dnešní "sedavé době" se děti potýkají stále více s nedostatkem přirozeného pohybu a nebo naopak s příliš velkým sportovním vypětím a s tím spojeným né vždy správným posilováním těla. V době růstu to pak způsobuje nemalé potíže se svalovou dysbalancí, která je příčinou skolióz a potíží se správným držením těla, plochých nohou, bolestí zad, ramen,...