Poslední novinky

 

Holá holá víkend volá 🙂 překypujeme energií a chceme se o ní s Vámi podělit 😍💃 Kdo pojede? 🤲🙌 Lekce a inspirace všeho druhu...

Opět se těšíme na všechny z Vás a třeba i na nějaké nové členy :-) Dovolili jsme si lekce malinko podražit, věříme, že většina z Vás to chápe a fandí našemu stálému se vzdělávání a přinášení neustálých inovací. I letos máme v plánu se sami školit a dokonce i školit ostatní instruktory. Situace během loňského roku nebyla jednoduchá pro nikoho...

Stručný přehled lekcí, kterou jsou vypsané na měsíc srpen. Seznam se může případně průběžně aktualizovat. Těšíme se na viděnou a přejeme krásné léto.

Stručný přehled lekcí, kterou jsou vypsané na měsíc červenec. Seznam se bude případně průběžně aktualizovat. Těšíme se na viděnou a přejeme krásné léto.

Zoom lekce

09.02.2021

Přidali jsme na webové stránky bližší informace o tom jak jsou organizovány online lekce přes aplikaci Zoom. Tento popis najdete v menu Lekce/Online Zoom lekce. Je zde ti formulář pro případné dotazy.

Na základě nařízení vlády se zcela zavírá studio v termínu od 9. 10. do 23. 10. Zrušené jsou veškeré individuální i skupinové lekce. O své lekce nepřijdete, budou přesunuty na další týdny. Permanentky se automaticky o 2 týdny prodlouží.