Poslední novinky

 

Zoom lekce

09.02.2021

Přidali jsme na webové stránky bližší informace o tom jak jsou organizovány online lekce přes aplikaci Zoom. Tento popis najdete v menu Lekce/Online Zoom lekce. Je zde ti formulář pro případné dotazy.

Na základě nařízení vlády se zcela zavírá studio v termínu od 9. 10. do 23. 10. Zrušené jsou veškeré individuální i skupinové lekce. O své lekce nepřijdete, budou přesunuty na další týdny. Permanentky se automaticky o 2 týdny prodlouží.

Lekce je zaměřená na posílení hlubokého svalového stabilizačního systému a to dle "Clinic Method", kdy je kladen důraz na fyziologicky správné nastavení při cvičení, tak aby bylo cvičení co nejvíce efektivní a zároveň nám neubližovalo.

V dnešní "sedavé době" se děti potýkají stále více s nedostatkem přirozeného pohybu a nebo naopak s příliš velkým sportovním vypětím a s tím spojeným né vždy správným posilováním těla. V době růstu to pak způsobuje nemalé potíže se svalovou dysbalancí, která je příčinou skolióz a potíží se správným držením těla, plochých nohou, bolestí zad, ramen,...

S velkou radostí předávám do éteru informaci, že jsou vypsány otevřené lekce na jógu. Komu se již stýskalo či kdo by si to chtěl třeba dojít vyzkoušet nechť neváhá. Po nucené pauze a s přibývajícími slunečnými dny jsem plný energie o kterou se s Vámi na hodině velice rád podělím.