Tábor pro děti - 3 dny

06.08.2020

V dnešní "sedavé době" se děti potýkají stále více s nedostatkem přirozeného pohybu a nebo naopak s příliš velkým sportovním vypětím a s tím spojeným né vždy správným posilováním těla. V době růstu to pak způsobuje nemalé potíže se svalovou dysbalancí, která je příčinou skolióz a potíží se správným držením těla, plochých nohou, bolestí zad, ramen, kolen...., které si bohužel z dětství nesou už na celý svůj život. Podle statistik se potíže, které mají lidé spojené s pohybovým aparátem, urychlují a přesouvají se právě do dětského věku.Tento "tábor POZNEJ SVOJE TĚLO" či bychom mohli nazvat zdravým cvičením pro děti, by mohl být pro Vaše děti jednou z cest. Zábavnou formou se naučíme základní principy správného držení těla. Posílíme a protáhneme celé tělo. Zaměříme se na:

  1. CHODIDLA každý den (ploché nohy, drápovité prsty, vbočené nohy, vbočené palce) ZDRAVÁ ZÁDA - DRŽENÍ TĚLA
  2. SPINE CORRECTOR (ROVNAČ PÁTEŘE)
  3. velké množství lehkých pomůček jako je: válce, magic circle, s-bally, ježci, thera-bandy, core-bandy.....SM systém - (velmi funkční zdravotní cvičení při problémech se zádama, či naopak pro sportovce)
  4. JÔGA - každý den Kde: studio PilatesLenka
  5. Kdy: 26.8..-28.8.2020/ 10.00-15:30. Pro děti ve věku 7-14 let. Cena: 1794,- Kč (včetně oběda) Pod vedením: Lenky Vokřínkové. Pozor omezený počet dětí.
  6. V případě zájmu prosím o rezervaci na tel. č. 737612900 nebo v rezervačním systému www.pilateslenka.cz