Jóga clinic

Jóga clinic je  koncipována a stále zdokonalována podle moderních poznatků z oblasti jógy a fyzioterapie. Clinic znamená unikátní formu cvičení, která za své úspěchy vděčí principu precizního provedení cviků. Vždy cíleně posilujeme nejslabší místa a protahujeme ty nejtužší, tzn. kombinujeme správně posilování a protahování. Pozvolna upravujeme funkčnost nevyvážených úseků na těle ať z důsledků sedavého zaměstnání či nevyváženého sportování. Cvičí se s maximálním využitím hlubokého svalového stabilizačního systému, nebo-li core. 

Obecné povědomí lidí o cvičení je takové, že cvičení jógy je jen pro mladé a flexibilní. My vám nabízíme cvičení, které je hlavně o práci lidského těla s vlastní vahou a o cvičení s nejrůznějšími dopomocemi, kdy se cvičení stává opravdu funkční. Budeme se učit  pracovat nejen s vlastní vahou těla v podobě jednotlivých asán, ale i s různými technikami dechu a relaxace pro zklidnění mysli.

Obecně jóga ozdravuje tělo i mysl, zvyšuje pružnost páteře, zlepšuje pohyblivost kloubů, povzbuzuje a harmonizuje činnost orgánů a žláz, podporuje látkovou výměnu a funkci lymfatického systému, posiluje imunitní systém, normalizuje a stabilizuje krevní oběh a krevní tlak, působí na nervovou soustavu, zlepšuje schopnost tělesné a mentální výkonnosti a nabízí přístup k spirituálním dimenzím života. 

Motto: Nesrovnávat se s druhými, ale naslouchat vlastnímu tělu.