Rezervační systém

Upozornění

V případě uzavření studia z důvodů vyhlášení vlády (Covid-19), automaticky přechází kurz na online systém. Pokud se rezervujete na kurzy automaticky souhlasíte s tímto postupem. Děkujeme za pochopení, jen tak jsme schopni držet studio a naše těla v psychické a fyzické kondici :-)


 

Podmínky rezervace

Rozvrh viditelný v online rezervačním systému funguje tak, že se mažou automaticky lekce, které již běží, proběhly, nebo ty, na které se již nelze nahlásit. Proto jsou viditelné jen ty lekce, na které se můžete přihlásit.

Podmínky rezervací na hodiny:

Na hodinu nelze dojít bez předchozí rezervace v systému (vyjímečně po telefonické dohodě). Skupinové lekce budou probíhat vždy při zachování minimálního počtu 4 klientů. Jinak bude hodina zrušena. Proto sledujte prosím min. 1,5 hodiny před začátkem každé otevřené hodiny, zda nebyla tato hodina v systému zrušena. Individuální lekce - reformer, matwork, pilates pomůcky, zdravá záda, závěsný systém - probíhají většinou po telefonické dohodě, vždy pouze v dopoledních hodinách. 

Rezervace na skupinovou lekci - vždy nejméně 2 hodiny před začátkem lekce

Rezervace na individuální lekci - pouze telefonicky (online v případě stálých zákazníků)

Odhlášení lekce - nejpozději 3 hodiny před začátkem lekce a to přes online systém. Pokud klient na lekci nedorazí a nebude ji mít řádně zrušenou, peníze mu za ní propadnou / bude ji muset uhradit při další návštěvě/ není možné tuto lekci nahrazovat. 

Uzavřené lekce - stejný počet lidí ve skupině, tzn. stále stejný kolektiv. Pěkně od začátku až do konce, dle metodického postupu, tak aby to pro vaše tělo bylo co nejefektivnější.

 Permanentky jsou nepřenosné, stejně tak uzavřené hodiny se nepřevádí na jiné klienty, tak aby byl zaveden chod hodiny 

Náhrady v uzavřených lekcích jsou možné u stejného instruktora a to v období, kdy kurz běží. Pokud bude kurz u konce, náhrady nejsou již možné. Do uzavřené lekce mohou přijít klienti na náhrady z jiných hodin. Nutno počítat s tím, že pokud bude hodina pro pokročilé nemusí ji stíhat a nebo naopak. 

V současné době funguje rezervační systém bez vložení kreditu, hodiny se platí ve studiu, či přes účet.