Zdravá záda

Cvičení je zaměřené především na zdravotní stav klienta. Jelikož každý máme trochu jiné postavení těla, jiné zaměstnání, kde zatěžujeme různé partie těla. Cvičení je určené pro ty, kteří chtějí skutečně něco napravit. Mají chuť přemýšlet o svých pohybových návycích.

Cílem kurzu: Většina skupinových lekcí nabízí hlavní cíl "zacvičit si". Náplní našeho cvičení je správné nastavení jednotlivých pozic a poté teprve aktivování hlubokých svalů páteře a pánevního dna. Učíme se poznávat svoje tělo a na základě toho tzv. "správně cvičit". Pracujeme na odstranění svalového napětí, zlepšení pohyblivosti kloubů, posílení celého těla, včetně pánevního dna a zlepšení celkové pružnosti páteře a těla.

Naším cílem je najít správné držení těla, které je mnohdy základem pro zdravá záda

Přijďte se dozvědět jak je to s těmi lopatkami, cože je to ta bránice a proč se tolik mluví o pánevním dnu? A proč ovlivňuje chodidlo celé naše tělo?

Cvičení je vhodné pro: Klienty bojující s chronickou bolestí pohybového aparátu. Lidi se sedavým zaměstnáním, či pro studenty. Maminky po porodu či mladé ženy, kterým se nedaři otěhotnět. Klientům s diastázou, Aktivním sportovcům, ale i nesportovcům.

Kurz je určen: Všem, kteří se snaží porozumět svému tělu bez ohledu na věk nebo předchozí zkušenosti se cvičením.

Kurz není určen: Těm, kteří si chtějí dát tzv. pouze do těla a nepřemýšlet o tom, jak vlastně cvičí . Konzultujte prosím vždy i s daným lektorem akutní bolesti zad. V tomto případě doporučujeme, vždy nejprve: 1) Návštěvu u lékaře, 2) rehabilitace, 3) kurz zdravá záda