Náhrada hodin v sobotu a neděli ráno 16-17.května

14.05.2020

Zdravím všechny cvičence ,
tento týden jsem se pobavila s některými z Vás a uvědomila jsem si, že pokud máte více než 1 kurz (2 a 3 kurzy), je pro Vás velmi obtížné si tyto kurzy vybrat přes léto. Pokud tedy máte více než jeden kurz, máte možnost si druhý až třetí kurz vybrat v září. (1 kurz prosím přes léto, či během měsíce května a června se můžete dohlásit, tam kde je volno).
Dále jsem si také říkala, že některým třeba přijde vhod po této dlouhé pauze nějaká jógová praxe. Někteří z nás jsme byli vystaveni stresu více jak kdy jindy a taková praxe jógy pomocí dechu dokáže uvolnit spoustu napětí v našem těle. Máte tedy možnost tuto sobotu 16.5. od 8.-10. cvičit a učit se pranájámu - dechové techniky. Týká se i klientů zdravých zad - ničeho se nebojte :-) znáte mě :-)
Toto cvičení je pouze pro Vás a bude bráno jako náhrada (2 lekce) za předešlé lekce. Uvidím jaký bude zájem. Pokud bude více jak 10 lidí bude se cvičit. Pokud bude naopak více jak 20 lidí bude se cvičit i v neděli, tak abych Vám vyšla co nejvíce vstříc, stejně tak jak to děláte vy mně...
Pokud budete mít zájem přihlašte se v rezervačním systému co nejdříve a tak si zajistíte místo.
Těším se na případné víkendové setkání...Lenka